Trifaze Kuzine Tamircisi

Trifaze kuzine tamircisi fırınlı, fırınlı ocaklı ve fırınsız kuzineler endüstriyel mutfaklarda daha lezzetli yemeklerin yapılmasına olanak tanır. Tüplü ve doğalgazlı çeşitlerinin yanında elektrikle çalışan kuzine modelleri de vardır. İşletmenin müşteri potansiyeline göre kuzine ocak çeşitleri iki gözlüden altı gözlüye kadar çeşitleri vardır. Rezistans değişimi, şalter değişimi, termostat değişimi, arızalı pleyt tamiri, kuzine tavası tamiri gibi vs. farklı arızalarda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kuzine ocak çeşitleri nelerdir?

• Trifaze elektrikli 6 pleytli maksi fırınlı kuzine
• Trifaze elektrikli 6 pleytli ocak fırınlı ve taban raflı kuzine
• Trifaze ocak fırınlı 4 pleytli kuzine
• Trifaze fırınsız 6 gözlü kuzine
• Trifaze elektrikli 4 gözlü fırınsız kuzine ocak

Trifaze Kuzine Servisi

Periyodik bakımları yapılmayan trifaze kuzine ürünlerinde çoğu zaman izalosyonun dökülmesi problemi ile karşılaşabilirsiniz. Bazı durumlarda da ürünlerin kapı kollarında deformasyon oluşabilir ya da termostatında arızalanmalar meydana gelebilir. Ocak bölümünde ateşleme bujisinin deformasyonu da oluşabilir. Ocakların pleyt bölümünde de zamanla arızalanmalar oluşabilir. Trifaze kuzine servisi hizmeti sayesinde izolasyonu dökülmüş fırınınızın izolasyonu yapılırken sacların yenilemesi de yapılır. Trifazeli kuzine ocaklarınızdan daha fazla performans almak daha sağlıklı yemek hizmeti vermek için periyodik bakımlarının yaptırılması önem kazanır. Periyodik bakımları yapılmayan ürünlerde oluşan birçok arıza zamanla hem işletmenin zarara uğramasına yol açar hem de ürünleri kullanan kişilerin güvenliği açısından oldukça tehlikelidir. Zamanında yapılan bakım sayesinde hem ürünün kullanım ömrünü uzatmış olur hem de işletmenin müşteri kaybının önüne geçilmiş olur.

Latinceden gelen Tri kelimesi üç anlamına gelmektedir. Buna göre Trifaze üç ve fazlası sistemler için kullanılan ülkemizde de 380 volt gerilimli olarak bilinen sanayi elektriğidir. Bu yüzden Trifaze kuzine elektrikli kuzine olarak da bilinmektedir. Endüstriyel mutfakların vazgeçilmez ekipmanlarından biri olan trifaze kuzineler, paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Oldukça kullanışlıdır. Ancak yanlış kullanılması, kullanma talimatlarına uyulmaması ya da periyodik bakımlarının yapılmaması sonucu arızalı elektrikli kuzine kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Bunların hiçbirine mahal vermemek için yapmanız gereken tek şey konusunda uzman ve deneyimli trifaze kuzine tamircisi hizmetinden yararlanmanız gerekir.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 3 Ortalama: 4]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bizi Arayın