Set Üstü Ocak Doğalgaz Dönüşümü

Set üstü ocak doğalgaz dönüşümü yapan ustamızı arayarak ocağınızın en emniyetli şekilde gaz dönüşümünü gerçekleştirebilirsiniz. Endüstriyel olsun ev tipi olsun set üstü ocaklarınız itinalı bir şekilde elemanlarımız tarafından doğalgaz dönüşümü tamamlanır.

Set üstü ocak doğalgaz dönüşümü yapan tamircinin doğalgaz hortumunun sağlamlığından emin olmalı ve tüm bağlantı işlemleri bittikten sonra macun ve bantlarla bağlantıyı sabitlemelidir. Ocak doğalgaz dönüşümü yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli husus gaz kaçağının olup olmadığıdır. Gaz kaçağı tespitini yapmak için eski yöntem olan köpük testi ya da daha modern test olan makine testi yapılarak gaz kaçağı olup olmadığı tespit edilmelidir.

Set üstü ocak doğalgaz dönüşümü nasıl yapılır?

Set üstü ocak doğalgaz dönüşümü yapacak usta ilk olarak enjektör takımını değiştirmelidir.
• Ocak markasına uygun olan enjektör takımının tüm meme ve enjektörü sökülerek doğalgaz boruları bağlantısı yapılmalıdır.
• Enjektör takımları değiştirilirken her ocağın altında bulunan model bilgilerine bakarak yeni enjektör takımı alınmalıdır.
• Set üstü gazlı ocaklar doğalgaza dönüştürülürken ocağın borularla olan bağlantısını sağlayan doğalgaz hortumunu da değiştirmek gerekir.

Evinizde ya da işyerinizde endüstriyel mutfaklarda Lpg’den doğalgaza dönüşümünün yapılmasını istediğiniz ocağınız varsa bizi arayabilirsiniz. Ocaklarımız zamanla yıpranmaya, parçaları aşınmaya başlar. Deforme olmaya başlayan parçaların değişmeye ihtiyacı vardır. Böyle bir durumda set üstü ocak yedek parça temini içinde hizmet vermekteyiz. Set üstü ocaklarınızda arızalanmaların dışında yapılmasını istediğiniz doğalgaz dönüşümü oldukça ciddi bir iştir.

Set üstü ocağınızı doğalgaza dönüştürmek istiyorsanız yapmanız gereken şey set üstü ocak doğalgaz dönüşümü yapan teknik servisi aramak olacaktır. Tüm dönüşüm işlemlerinizi güven içerisinde gerçekleştiren teknik ekibimiz, aynı zamanda ocağın bakımı ya da onarımı yapılacaksa bu hizmetleride yerine getirmektedir.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 6 Ortalama: 2.5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bizi Arayın