Sanayi Tipi Yer Ocakları Tamiri

Sanayi tipi yer ocakları tamiri yapan ustalarımız ile arızalı yer ocaklarınızı tamir ettirebilirsiniz. Sanayi tipi yer ocakları elektrikli, doğalgazlı ve Lpg’lidir. Yer ocakları 2 yıl garantili olup yedek parça bulundurma garantisi ise 15 yıldır. Endüstriyel yer ocağınız var ve arızalı ise sanayi tip yer ocakları tamir ve bakım servisini arayabilirsiniz. Yaptıracağınız zamanında periyodik bakımlar aşınan, bozulan, aksayan parçaların değiştirilmesi ile daha fazla tehlikeli hal olacak olan gaz kaçaklarını önleyecektir.

Sanayi ocaklarının arızaları nelerdir?

Sanayi tipi yer ocağı arızaları arasında en çok musluk arızaları çıkmaktadır. Durum bu olunca gaz musluklarının gaz kaçırıp kaçırmadığı muhakkak kontrol edilmelidir. Hava ayarının da zaman zaman arızalandığı olmaktadır. Bağlantı aparatları kısmında da kaçakların olabilecek olması ocağın performansının düşmesine sebep olmaktadır. Bir başka problem ise ocağın isli yanmasıdır.

Sanayi tip yer ocakları bakımı yapan tesisatçı teknik ekibinden titiz bir çalışma içinde gerçekleştirecekleri brülör değişimi, gaz musluğu değişimi, termokupl değişimi, bakır boru değişimi gibi hizmetleri alabilirsiniz. İstanbul yer ocağı tamir ve bakımı için İstanbul’un her semtine servis hizmeti veren ustalarımızla iletişime geçerek ocağınızın hem bakımını hem de arızalı ise onarım işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Sanayi tipi yer ocakları, her ne kadar dayanıklı malzemelerden üretilmiş olsalar da ocakların bazı parçalarında paslanma, aşırı ısıdan ötürü aşınmalar meydana gelebilir. Oluşan bu aşınmalar ise daha riskli olan gaz kaçaklarına neden olmaktadır. Böyle bir durumda yapmanız gereken sanayi tipi yer ocakları tamircisini aramalısınız.

Sanayi tip yer ocağı çeşitleri nelerdir?

• Elektrikli sanayi tip yer ocağı
• Gazlı dört yanmalı sanayi tipi yer ocağı
• Gazlı çift yanmalı sanayi tipi yer ocağı
• Gazlı tek yanmalı sanayi tipi yer ocağı

Gaz kaçıran tüplü sanayi yer ocağı tamiri ve yer ocağı gaz kaçaklarını gideren tamir servisini arayabilirsiniz. Bozulmuş yer ocağı dökümlerinin değiştirilirken aldığı işi en iyi şekilde yapıp teslim eden arkadaşlarımıza danışabilirsiniz. Yaptıracağınız periyodik bakımlar ve eskiyen parçaları değiştirmek hem ocaklarınızın daha fazla arızalanmasını önler hem de ocağınızın ömrünü uzatır.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 16 Ortalama: 3.8]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bizi Arayın