Radyanlı Döner Ocağı Tamiri

Radyanlı döner ocağı tamiri endüstriyel mutfaklarda kullanılan döner ocaklarında en önemli elemanlardan biri döner ocağı rezistansıdır. Rezistanslar ısı transferinin sağlandığı en önemli parçalardan biridir. Endüstriyel rezistans tipleri daldırma rezistanslar, endüksiyon rezistansları, radyant rezistansları, bobin rezistansları ve borulu rezistanslar olarak fonksiyonlarına göre ayrılırlar. Radyant rezistanslar, ışınım sıcaklığını ısıtmalı yüzeye yönlendirir ve yansıtıcı kalkanı kullanarak ısıtma işlevini gerçekleştirmiş olur. Radyant döner ocağı rezistansı arızalarında servisimizi arayabilirsiniz. Radyan, ürün gövdesinde bulunan pişirme tuğla sayısı anlamına gelir. Elektrikli döner ocağında radyan, ısı ayar düğme sayısına göre belirlenir. Radyanlı döner ocaklarında tek radyandan sekiz radyana kadar modeller bulunmaktadır.

Radyanlı döner ocağı modelleri nelerdir?

• 1,2, 3, 4, 5 radyanlı döner ocağı
• 1,2,3,4,5 radyanlı doğalgazlı döner ocağı
• 1,2,3,4,5 radyanlı üstten motorlu döner ocağı
• 2,3,4,5 radyanlı doğalgazlı üstten motorlu döner ocağı
• 8 radyanlı tüplü V model döner ocağı
• 2,3,4,5 radyanlı elektrikli üstten motorlu döner ocağı
• 2,3,4,5 radyanlı elektrikli alttan motorlu döner ocağı
• 3,4 ve 8 radyanlı camlı, tüplü V model alttan motorlu döner ocağı
• 10 radyanlı tüplü, doğalgazlı döner ocağı
• 10 radyanlı ikiz dik, alttan motorlu döner ocağı

Sürekli kullanım sonucunda oluşan arızalar, Radyanlı döner ocağı tamircisi ustalarımız ile arızalanmış döner ocağınızı tamir ettirebilirsiniz. Lpg ve doğalgazlı döner ocakları modellerinin yanında radyanlı ve motorlu, motorsuz, tüplü döner ocakları modellerinizin bakımının da yapılması kaliteli iş çıkarmak ve ürünün ömrünü uzatmak açısından önemlidir. Radyanlı döner ocağı gaz dönüşümü yapan ustalarımız ile tüplüden doğalgaza dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Dayanıklı radyan pişiriciler, uzun yıllar boyunca kullanabilme imkanı sunar. Paslanmaz çelik gövdesi, kolay temizleme kolaylığı sağlar. Ayarlanabilir döner şişi sayesinde oldukça kullanışlı olan radyanlı doğalgazlı döner ocakları, Gazmer onaylı ve CE belgelidir. Üç radyanlı motorsuz doğalgazlı döner ocakları, yine paslanmaz çelikten gövdesiyle uzun ömürlüdür.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 5 Ortalama: 3]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bizi Arayın