Lahmacun Fırını Tamiri

Lahmacun fırını tamiri için bu konuda uzman olan bir servisten destek almanız oldukça önemlidir. Lahmacun fırınlarının, elektrikli, tüplü, doğalgazlı ve konveyörlü çeşitleri vardır. Çoğu zaman yüksek voltajdan ya da farklı bir sebepten dolayı elektrikli lahmacun fırınlarında elektrik bağlantısı ve sigortada problemler meydana gelebilir. Tüp ya da doğalgazla çalışan fırınlarda ise gaz çıkış gözeneklerinin tıkanması söz konusu olabiliyor. Böyle bir durumda İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet veren lahmacun fırını teknik servisimizin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Lahmacun fırını arızaları

Lahmacun fırını arızaları çeşitlerine göre farklılık gösterebilir.

• Gaz gelmiyorsa, dedantör ve ya vana’da sorunu olabilir.
• Ürünlerde kuruma olabilir. Bunun sebebi sıcaklık ayarının doğru yapılmaması olabilir.
• Bazen de fırın içinde is yapabilir.

Lahmacun fırını seçerken nelere dikkat etmelidir?

• Performansı yüksek olmalıdır.
• Az yakıt harcamalıdır.
• Çok sık arıza çıkarmamalıdır.
• Kolay kolay soğumamalıdır.

Lahmacun fırınları kara fırın ve borulu fırın olarak iki çeşit olabilir. Bazen hem kara fırın hem de borulu fırını aynı anda kullananlar da bulunmaktadır. Ancak bir kara fırının ya da borulu fırının nasıl olması gerektiği oldukça önemlidir. Lahmacun fırını periyodik bakım ve tamir hizmetini alarak fırınınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Bunun yanında sanayi tipi (endüstriyel) lahmacun fırın kullananlar, CE belgeli fırın almalıdır. Bu belgeye sahip olmayan fırınlarda arızalanma riski çok daha fazladır. Üstelik çok fazla bakım ve onarım gerektiren belgesiz ürünler, başınızı her zaman çok ağrıtır.

Lahmacun fırınları yakıt tasarrufu sağlayan, izolasyonu tam olan, iyi performanslı ve kaliteli fırınlardır. Böyle olması içinde bazı özelliklerin tamamlanmış olması gerekir. İstenilen verimin alınması için kaliteli malzemenlerin kullanılarak üretilmesi gerekir. Elektrikli ve gazlı ürünlerde olduğu gibi lahmacun fırınlarının da periyodik bakıma ihtiyaçları vardır. Elinizde arızalı doğalgazlı lahmacun fırını varsa size bir telefon kadar yakınız.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 8 Ortalama: 4.8]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bizi Arayın