Kuzineli Ocak Tamiri

Kuzineli ocak tamiri yapan ustalarımız ayrıca isteğe göre yerinde ocak bakım ve onarımını yapmaktadırlar. Kuzine ocaklar, tezgah seviyesi yüksekliğindedir ve birden çok yemek pişirmeye yarayan alt bölümünde de fırın bulunan çok amaçlı endüstriyel ocaklardır.

Kuzine ocak çeşitleri nelerdir?

• Doğalgazlı kuzine ocak
• Elektrikli kuzine ocak
• Tüplü kuzine ocak

Kuzine ocak çeşitleri iki gözlüden 8 gözlüye kadar üretilmektedir. Kuzine ocaklarda brülör büyüklüğüne bağlı ısıtma kwatt değeri de farklılık gösterir. En yaygın modelleri tüplü ve doğalgazlı kuzine ocaklardır. Kuzine ocakların brülörü tek yanışlı ve çift yanışlı olarak tercih edilebilmektedir. Kuzine ocaklar hem ocak hem de fırın bölümü sayesinde aynı anda birden fazla yemek çeşidinin yapılabildiği profesyonel pişiricilerdir.

Lpg tüp ve doğalgazlı üretilen kuzine ocakların üretim hacmine göre farklı ölçüleri vardır. Dayanıklı, paslanmaz çelikten üretilen kuzine ocakların temizlenmesi kolaydır. Düzenli temizlik ve periyodik bakımlarının yapılması ile daha verimli çalışan kuzine ocaklar için kuzine ocak bakım servisini aramanız yeterli olacaktır. Kuzine ocaklar, endüstriyel alanda yemek üretimi yapan otel yemekhanelerinde, catering firmalarında, büyük restoranlarda, fabrikalarda ve bunun gibi yerlerde kullanılmaktadır. Kuzine ocaklar, küçük işletmelerde de sıklıkla tercih edilmektedir.

CE belgesi ve Gazmer belgesi bulunan endüstriyel kuzine ocaklar, kolay temizlenmesinin yanında raflarının kolay çıkması da kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Kuzine ocakların temizlik ve bakımı nasıl olmalıdır?

Kuzine ocakların temizlik ve bakımı da zamanında yapılmalıdır. Kuzine ocaklar hiçbir zaman tazyikli su ve tazyikli buhar ile temizlenmemelidir. Ilık sabunlu su ve yumuşak sünger ile temizlenmesi gereken kuzine ocakların zaman içerisinde çeşitli arızaları da olabilmektedir. Gaz musluğunun çalışmaması, çakmağın çakmaması, gaz borusuna gazın gitmemesi ya da isli yanma gibi arızalar görülebilmektedir. Böyle bir durumda kuzine ocak bakım ve onarım servisini aramalısınız. Arızalanmış, bozulmak üzere olan kuzine ocaklarınız için titiz ve itinalı bir çalışma yapan servisimiz sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 4 Ortalama: 3.5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bizi Arayın