Kuzine ve Lahmacun Fırını Servisi

Kuzine ve lahmacun fırını servisini arayarak kuzine ve fırınınızın tamir ve onarımını yaptırabilirsiniz. Kuzine fırınlar ve lahmacun fırınlarının işlevsellik özellikleri farklıdır. Alttan ve içten yanmalı yanında odunlu lahmacun fırınları, katlı odun fırınlı lahmacun fırınları, elektrikli lahmacun fırınları bulunmaktadır. Kuzine fırınlar da ihtiyaca göre Lpg’li, doğalgazlı ve elektrikli olarak üretilmektedir. 2’li ve 8’li göz modelleri ile ihtiyaca göre performans gösterirler.

Kuzine bölümleri nelerdir?

• Gövde ve kumanda panosu
• Havalandırma sacı
• Pişirme bloğu
• Kuzine pişirme bloğu
• Ocak bakalit düğmeleri
• Kuzine çakmak
• Gaz girişi
• Brülör grubu
• Döküm
• Pilot grubu bulunmaktadır.

Kuzine ve lahmacun fırını montajı yapan ustalarımızdan ürününüzün montajının yapılmasını isteyebilirsiniz. Montaj yapılırken montajı yapacak teknik ekibin doğru şekilde bağlantıları kurması ve ürünleri yerine sabitlemesi gerekir. Kuzine ve lahmacun fırını gaz dönüşümü yapan usta, titiz ve itinalı çalışma ile kuzine ya da lahmacun fırınınız için gaz dönüşüm hizmetini gerçekleştirecektir.

Kuzine ve lahmacun fırınlarında çıkabilecek arızalar nelerdir?

Kuzinelerde çıkabilecek arızalar, çakmak bölümünde, gaz musluklarında, brülörlerde, kumanda panosunda ya da havalandırma bölümünde problemler oluşabilir. Lahmacun fırınlarında da gaz musluklarında, fırın içinde eşit şekilde yayılmayan ısı gibi problemler çıkabilir. Kuzinelerin ve lahmacun fırınlarının günlük temizlik ve bakımlarının yanında periyodik bakımlarının da yapılması önemlidir. En az minimum 6 ayda bir düzenli şekilde bakımlarının yaptırılması, cihazın performansı ve uzun ömürlü olması açısından önemlidir.

Kuzine ve lahmacun fırınlarında temizlik de günlük şekilde yapılmalıdır. Kuzinelerde ocak üzerinde yemeğin taşması, yağ sıçraması gibi problemler yaşanır. Yağların ve taşan maddenin ocak yüzeyi üzerinde kuruyup kalmaması için ılık sabunlu su ile ocağın soğumasına yakın temizlenmelidir. Lahmacun fırını temizliğide aşındırıcı leke sökücüler kullanılmadan, buhar ve tazyikli su kullanılmadan temizlenmelidir. Cihazlar, uzun süre kullanılmayacaksa üzerine belli bir miktar vazelin sürülerek ocak ve fırın yüzeyinin daha parlak kalması sağlanabilir. Bakım zamanını geçirmeden, ufak tefek arızalanmaları göz ardı etmemeniz faydanıza olur. Onun için İstanbul’un her yerine hizmet veren kuzine ve lahmacun fırını tesisatçısını arayabilirsiniz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bizi Arayın