Kuzine Ocakları Servisi

Kuzine ocakları servisi yükseklik bakımından tezgah seviyesi yüksekliğine sahip kuzine ocaklar, birden çok yemek pişirme yeri olan ve alt bölümünde fırını bulunan endüstriyel tipi ocaklardır. En çok tercih edilenleri arasında dört gözlü ocak vardır. Sekiz ocak gözüne kadar çıkan çeşitlerinde göz büyüklükleri ve ocakların verdiği ısı gücü farklılık gösterir. Çift yanış ve tek yanış brülör sahip kuzineler oldukça ağır ürünlerdir. Brülör büyüklüğüne göre ısıtma değeri farklılaşan sanayi tipi ocaklarda bazı arızalar oluşabilir. Hemen istanbul ocak servisini arıyabilirsiniz.

Kuzine ocak çeşitleri nelerdir?

• Elektrikli kuzine ocak
• Tüplü kuzine ocak
• Doğalgazlı kuzine ocak

Kuzine ocaklar 2 gözlü, 3 gözlü, 4 gözlü, 5 gözlü, 6 gözlü, 7 gözlü ve 8 gözlü çeşitleriyle müşterilerin kullanımına hazırdır. Endüstriyel mutfakların vazgeçilmezlerinden olan kuzineler, özellikle müşteri sirkülasyonu fazla olan otel, yemekhaneler, fabrikalar, hastaneler gibi yerlerde toplu yemek yapmak için üretilen ürünlerdir. Hem fırın hem de ocak olarak kullanılan kuzineler, farklı ısı ayarları vardır. Üst tarafta ocak kullanılırken alt tarafta da aynı anda birden fazla tepside ürünler pişirilebilir. Tek fırın ve daha fazla fırın seçeneği olan kuzineleriniz varsa arızalı kuzine ocak teknik servisi ile iletişime geçmeniz gerekir.

Kuzine ocakların özellikleri nelerdir?

Kuzine ocaklar, farklı amaçlar için aynı anda birden fazla pişirme yapılabilecek cihazlardır. Üst tarafından en fazla sekiz ocak gözü bulunur. Alt kısmında ise tekli ya da daha fazla fırını olan modelleri bulunmaktadır. Büyük tencerelerle toplu yemek çıkarmak için oldukça elverişlidir. Kuzine ocakların dayanıklı ve uzun ömürlü olması gerekir. Bu yüzden paslanmaz çelik ve ısıya dayanıklı malzemelerden üretilmiş olmalıdır. Lokanta ve yemek üretim yerlerinde yemek pişirme cihazları olan kuzineler, endüstriyel mutfağın vazgeçilmezleri arasındadır. Evdeki ocak ve fırınlardan ayrı olarak yüksek ısı verme kapasiteli kuzine ocakları arızasında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 6 Ortalama: 3]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bizi Arayın