Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Teknik Servisi

Endüstriyel mutfak ekipmanları teknik servisi ile mutfak ekipmanlarınızı titizlikle bakım ve onarımını yapıyoruz. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında sanayi tipi mutfak cihazlarının tamiri ve bakımı hizmetlerimizden ihtiyaç halinde faydalanabilirsiniz.

Endüstriyel mutfak ekipmanları nelerdir?

• Ocaklar ve fırınlar
• Benmariler
• Yemek arabaları
• Çalışma tezgahları
• Gril, kızartma makineleri
• Davlumbazlar
• Hamur çırpma, yoğurma, karıştırma makineleri
• Buzdolabı, derin dondurucular, soğutma odaları
• Sebze soyma, doğrama ve mikser makineleri

Endüstriyel mutfak ekipmanlarını seçerken birçok noktaya dikkat edilmesi gerekir. Endüstriyel fırın seçimi yaparken temel kural fırından çıkacak ürüne göre fırının özelliklerine bakmaktır. Fırının kapasitesi oldukça önemlidir. Diğer yandan endüstriyel mutfak ekipmanlarından fırınlar, oldukça maliyetlidir. Performans yönünden işletmenin kaleitesini gösterecek fırınları seçmek gerekir. Endüstriyel mutfak ekipmanlarında bakım çok önemlidir. Bakımı gelmiş endüstriyel mutfak ekipmanları için tamir ve bakım tesisatçısını aramanız gerekir.

Otellerde, turistik işletmelerde, restoranlarda büyük yemekhanelerde, catering hizmeti veren işletmelerde endüstriyel mutfak ekipmanları oldukça önemlidir. Bu yüzden bu ekipmanların bakımının zamanında yapılması önem kazanmaktadır. Arızalanmış, bakımı gelmiş mutfak ekipmanlarınız için zaman geçirmeden endüstriyel mutfak ekipmanları bakımı yapan ustamız ile temasa geçebilirsiniz.

Endüstriyel mutfak ekipmanları pişirilen yemek çeşidine göre farklılık gösterir. Bu yüzden endüstriyel mutfak hazırlık ekipmanları, endüstriyel mutfak servis ekipmanları, endüstriyel mutfak temizlik ekipmanları olarak ayrılırlar. Endüstriyel mutfak ekipmanlarında pişiriciler fırın, kuzine, fritöz, tencere, tava, ızgara olarak sayılabilir. Hazırlık ekipmanları içinde rende, bıçak, mikser, hamur açıcılar, yoğurucular, sebze meyve sıkıcıları kek ve pasta kalıpları sayılabilir. Servis ekipmanları içinde ise tabak, bardak, kupa, çatallar, servis tepsileri, tuzluk ve biberlikler, peçetelikler sayılabilir.

Büyük mutfakların en büyük ihtiyacı endüstriyel mutfak ekipmanlarıdır. Bu ekipmanların bakımı, tamiri, teknik servis tarafından karşılanmalıdır. Arızalanmış, bozulmaya başlamış, deforme olmuş ekipman parçalarının zaman geçirmeden endüstriyel mutfak ekipmanları tamir ve bakım servisi aranarak zamanında bakımının yaptırılması ve arızalarının giderilmesi gereklidir.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bizi Arayın