Endüstriyel Gaz Ocakları Tamiri

Endüstriyel gaz ocakları tamiri nasıl yapılır? Kimlere başvurulmalıdır? Endüstriyel gaz ocakları, ev ocaklarının aksine fazla üretim kapasitesi olan ürünlerdir. Bu yüzden bakımları ve temizlikleri de bir o kadar önemlidir. Performansının daha iyi olması, daha verimli çalışabilmesi için endüstriyel gaz ocakları bakımının yaptırılması gerekir.

Endüstriyel mutfaklar için yüksek kalitede, ısıya dayanıklı metallerden üretilen endüstriyel ocaklar sanayi tipi ocaklar olarak da bilinir. Elektrikli ve gazlı modelleri olan endüstriyel gaz ocaklarının kullanım amacına göre gazlı modelleri Lpg’ye ya da Lpg’den doğalgaza çevrilebilmektedir. Endüstriyel gaz ocakları iki yıl garantilidir ve uzun ömürlü cihazlardır.

Endüstriyel gaz ocakları modelleri

• Endüstriyel set üstü ocaklar
• Endüstriyel tek gözlü, iki gözlü, dört gözlü ocaklar
• Endüstriyel kapalı döküm gazlı ocak
• Endüstriyel setüstü yan yana gazlı ocak
• Endüstriyel gazlı setüstü wok ocak
• Endüstriyel setüstü gazlı kuzine
• 4’lü dolaplı gazlı ocak
• 2’li ve 4’lü setüstü doğalgazlı mini ocak
• 4’lü setüstü lpg’li mini ocak

Endüstriyel gaz ocakları paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Emniyet ventilli pilot alevli muslukların yanı sıra Lpg’ye ve doğalgaza dönüştürülebilirler. Endüstriyel gaz ocakları dönüşüm hizmeti için titiz çalışan ekibimizi arayabilirsiniz. Endüstriyel gazlı wok ocaklar 1’li ve 2’li brülöre sahiptir. Gövdesinin paslanmaz olmasının yanında Lpg ve doğalgaz ile çalışabilme özelliği gösterirler. Setüstü ya da dolaplı modelleri ile oldukça kullanışlıdır. Arızalı endüstriyel gaz ocakları tamircisine başvurarak arızalı ocağınızı tamir ettirmelisiniz.

Endüstriyel gazlı ocak modellerinden biri olan 4’lü gazlı dolaplı ocak hem Lpg ile hem de doğalgaz ile çalışabilir. Her brülör için sönmeye karşı emniyet ventili bulunmaktadır. Cihaz altına dolap bağlantısının yapılabilmesinin yanında değişik ölçülerde tencere kullanımına uygundur. Gaz musluklarının çalışmaması, çakmakların doğru şekilde çakmaması ya da ocak beklerinin kirlenmiş olması ocaklarda karşınıza çıkabilecek arızalardan birkaçıdır. Böyle bir durumda endüstriyel gaz ocakları teknik servisini arayarak hem arızasının çözümlenmesini hem de bakımının yapılmasını sağlayabilirsiniz. İster ocağınızın bakımı için isterseniz arızasının tamiri için endüstriyel gaz ocakları bakım tesisatçısını arayabilirsiniz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 7 Ortalama: 3]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bizi Arayın